Search results

 1. borozani.com   Cached
  Sport shqip në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale.
 2. borozani.com/tabelat/premier-league   Cached
  Përmbledhje e ndeshjeve rezultateve dhe tabelave për Premier League. Lajme dhe sport në shqip për Premier League.
 3. borozani.com/m/artikulli/besiktas-del-si-lider-duke...   Cached
  borozani.com
 4. borozani.com/artikulli/kampioni-nderron-emrin   Cached
  Llamkos Kosova e deritashme merr emrin e vjetër Kosova e Vushtrrisë. Sipas një vendimi të Drejtorisë për Sport në Komunën e Vushtrrisë skuadra kampione ...
 5. borozani.com/artikulli/lendohet-zapata   Cached
  Lëndohet Zapata. Milan mbetet pa Zapatën që ka pësuar lëndim në dukje të rëndë.
 6. borozani.com/artikulli/prezentohet-defoe   Cached
  Sunderland ka prezentuar sot sulmuesin me përvojë Jermain Defoe. ... Sulmuesi anglez 32 vjeç Jermain Defoe është rikthyer në Premier League.
 7. borozani.com/artikulli/zyrtarizohet-bony   Cached
  Zyrtarizohet Bony. City zyrtarizon sulmuesin e Bregut të Fildishtë Wilfried Bony.
 8. borozani.com/artikulli/vazhdon-me-juventusin   Cached
  Zvicerani vazhdon me Juventusin. ... Stephan Lichtsteiner ka vazhduar kontratën e tij me kampionin e Italisë Juventus.
 9. borozani.com/artikulli/bony-i-manchesterit   Cached
  Sulmuesi i deritashëm i Swansea City Wilfried Bony është lojtar i ri i Manchester Cityt - ka bërë të ditur Eurosport duke u bazuar në një cicërimë të ...
 10. borozani.com/artikulli/3-muaj-jashte   Cached
  Arsenal mbetet pa Mikel Artetën. ... Mesfushori i Arsenalit Mikel Arteta do të mungojë për tre muajt e ardhshëm në fusha të gjelbëra për shkak të ...